KOWA klima - klimatizace

Poradíme vám, jak co nejefektivněji a nejúsporněji dosáhnout komfortu tak, abyste se ve svém prostředí cítili co nejlépe. Nechceme jen prodat - chceme hlavně poradit.

O nás

Firma KOWA klima je na trhu od roku 2012. Od té doby se stala jedním z lídrů v oblasti chladící a klimatizační techniky. Jsme členy Svazu chladící a klimatizační techniky a vlastníme certifikáty renomovaných značek jako LG, Carrier a Fujitsu.

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oblasti zlepšování pohody vašeho prostředí. Hlavní náplní naší práce je poradenství, návrhy dodávky, instalace a montáž zařízení tak, abychom zlepšili Vaši pohodu doma, v kanceláři nebo třeba v dílně. Naše poradenství je zcela zdarma, platíte až za Vámi vybrané řešení a realizaci

Nejdůležitější je pro nás spokojenost zákazníka, proto se plně orientujeme na jeho potřeby a požadavky. V uskutečňování Vašich představ a požadavků jsme nekompromisní a zcela profesionální . Při realizaci zakázek je naší prioritou kvalita prováděných prací i komponentů. Samozřejmostí je rychlost realizace zakázky a přizpůsobení se potřebám zákazníka.

Výhoda klimatizace

Moderní klimatizace poskytuje mnoho výhod. Nejenže vám v létě vychladí dům, ale v zimě s ní můžete i topit. V idálním případě o spotřebě 1 kW vytvoří až 4 kW tepla. Umožňuje odvlhčování, čímž poskytuje prevenci proti plísním.

Dalším benefitem je pozitivní vliv na Vaše zdraví, jelikož obsahuje filtry, které odstraňují ze vzduchu prach a nečistoty. Klimatizace získává energii z okolního ovzduší, díky čemuž ušetříte až 80 procent běžných nákladů.

V neposlední řadě se klimatizace může pochlubit moderním designem a uživatelsky přívětivým ovládáním – můžete ji ovládat pomocí aplikace v chytrém mobilním telefonu. Pomocí klimatizace tedy můžete vytvořit komfortní a příjemné prostředí, ve kterém se budete cítit nejlépe.

Co vše realizujeme

Naše společnost se zaměřuje jak na privátní zákazníky s jednotkami typu monosplit s jednou vnitřní jednotkou nebo multisplit s několika vnitřími jednotkami, tak na větší firmy, zdravotní zařízení či sportovní areály s VRF/VRV systémy o několika desítkách vnitřních jednotek, a to vše včetně údržby a servisu.

Proběhlé realizace

Ukázat

Typy klimatizací

Nástěnná monosplit

Nástěnná monosplit klimatizace je jednoznačně nejoblíbenějším typem klimatizace do bytu či kanceláře. Jedná se o jednu vnitřní jednotku spojenou s jednou venkovní jednotkou.

Podstropní

Podstropní klimatizace najde využití jak v menších, tak ve větších komerčních prostorech tam, kde není možné použít jiný typ klimatizace. Lze ji umístit například do rohů či zúžených prostor.

Parapetní

Parapetní klimatizace je použita především do prostor s šikmou střechou nebo například pod okna, nad kterými již není místo pro klasickou nástěnnou klimatizaci. Obvykle se montuje do výšky klasického radiátoru a nabízí stejně kvalitní chlazení jako klasická split klimatizace.

Kazetová

Tento typ klimatizace se hodí především do větších prostor, jako jsou například obchody, ale mohou se umístit i do rodinného domu. Obvykle se montují do stropního podhledu. Výhodou jsou čtyři výfukové lamely, které větrají vzduch do všech směrů.

Kanálová

Kanálové klimatizace se umisťují do komerčních objektů do mezistropních prostor (prostor mezi podhledem a stropem). Díky zabudování klimatizace je vidět pouze výfuková mřížka a tudíž si ji ani nevšimnete.

Mobilní

Mobilní klimatizace sice nedosahují kvality chlazení jako klasické klimatizace, její výhodou je však mobilita (přenositelnost) a nepotřebnost instalace.

Bez venkovní jednotky

Ideální do prostor, kde není možné namontovat venkovní jednotku, . Klimatizace nasává vzduch z vnějšího prostředí pomocí nádechu a vyfukuje horký vzduch výfukem, zatímco do místnosti vhání vychlazený vzduch.

Multisystém

Multisystém nebo také multisplit je klimatizace obsahující jednu venkovní jednotku napojenou na několik vnitřních jednotek. Lze tedy klimatizovat více místností za použití pouze jedné centrální kompresorové jednotky.

VRF/VRV Systém

Do objektů, jako jsou například nemocnice, sportovní areály nebo jiné rozsáhlé průmyslové prostory montujeme VRV/VRF systémy, což jsou centrální klimatizace skládající se z venkovních jednotek napojených na až desítky vnitřních jednotek.

Máte zájem o naše klimatizace?
Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní údaje

Kancelář

Kontakt

Sídlo firmy

Naši partneři