Nástěnná bez venkovní jednotky

Většina klimatizací funguje na principu vnitřní a vnější jednotky a každá z nich musí být vhodně umístěna. V některých případech však vzhledem k dispozici stavby není kam venkovní jednotku instalovat, nebo umístění venkovní jednotky je velmi náročné nebo ruší estetický vzhled venkovní fasády.

 

 

Díky zkušenostem italské značky MAXA byla jako prvním výrobcem na světě vyvinuta klimatizační jednotka IL BELLO, která nepotřebuje venkovní jednotku. Nová technologie spojila to, ostatní klimatizační jednotky „split” vždy rozdělovalo - 2 jednotky v jednom. Už nemusíte řešit povolení od památkářů, úřadů a sousedů. Z venkovní strany vidíte již jen dvě mřížky a to je VŠE.

Místo venkovní jednotky je vnitřní klimatizační jednotka hlubší o prostor s kompresorem INVERTER  se dvěma otvory s průměrem 150 mm ze zadní strany pro jeho odvětrání a jednotka se instaluje na obvodovou zeď. Pracovní rozsah těchto typů klimatizací je -10°C až +43°C a hladina hluku vnitřní jednotky je v rozsahu 32-40 dB, což je srovnatelné s klasickými splitovými jednotkami s venkovní jednotkou. Je to umožněno použitím inovativního termoplastického materiálu EPP jednotky. Jednotky dodáváme ve třech výkonových kategoriích

 

 

 


 


Kontakt

KOWA plus s.r.o.

Kancelář:
Areál ZD Ostrata
763 11 Zlín - Ostrata

Sídlo firmy:
Husitská 89/41
130 00 Praha 3Telefon:
+420 775 571 909

E-mail: